OpelArges
CD70 - sistem de navigatie Servic10

Bine ai venit in forumul OpelArges, speram din toata inima sa ramaneti placut surprins de forumul nostru.Multumim pentru atentia acordata si nu uita, OpelArges este aproape de sufletul tau.
Vacanța Esoterică
Agenție Imobiliară

Nu sunteti conectat. Conectati-va sau inregistrati-va

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos Mesaj [Pagina 1 din 1]

1CD70 - sistem de navigatie Empty CD70 - sistem de navigatie la data de Dum Aug 29, 2010 8:34 pm

MihaiTudor

MihaiTudor
Membru suspendat
Membru suspendat
Salut am si eu o dilema am un Opel cu sistemul de navigatie(sau cei ala)CD70 si asi dori sa aflu daca are unul dintre voi sa-mi dea o versiune mai noua decat cea din 2008.
Multumesc de ajutor.

Edit by ksper.Va rog sa consultati regulamentul.Greselile gramaticale si prescurtarile sunt interzise pe acest forum,conform articolului IV,aliniatul 2.

Sus

2CD70 - sistem de navigatie Empty Re: CD70 - sistem de navigatie la data de Mar Aug 31, 2010 10:58 am

StefanTolos

StefanTolos
Administrator
Administrator
Da va pot ajuta eu, lasati o adresa de e-mail.

http://stefantolos.wordpress.com/
Sus

3CD70 - sistem de navigatie Empty Re: CD70 - sistem de navigatie la data de Mar Aug 31, 2010 4:28 pm

mtudor

mtudor
Membru nou
Membru nou
Adresa de mail mcrc_3@yahoo com astept raspuns
Multumesc de ajutor.

Edit by Sergiu2008

Ultima editare efectuata de catre sergiu2008 in Mar Aug 31, 2010 11:32 pm, editata de 1 ori (Motiv : Se incepe cu litera mare propozitia, Va rugam sa consultati regulamentul!Multumim pentru intelegere!)

Sus

Continut sponsorizat

Sus

OpelArges.com

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum