OpelArges
Bancuri, Faze Haioase - Pagina 32 Servic10

Bine ai venit in forumul OpelArges, speram din toata inima sa ramaneti placut surprins de forumul nostru.Multumim pentru atentia acordata si nu uita, OpelArges este aproape de sufletul tau.
OpelArges
Vrei să reacționezi la acest mesaj? Creați un cont în câteva clicuri sau conectați-vă pentru a continua.
Vacanța Esoterică
Help5S LooK

Nu sunteti conectat. Conectati-va sau inregistrati-va

Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 17 ... 30, 31, 32

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos Mesaj [Pagina 32 din 32]

1Bancuri, Faze Haioase - Pagina 32 Empty Bancuri, Faze Haioase la data de Dum Dec 06, 2009 11:24 am

Lion

Lion
Moderator
Moderator
Rezumarea primului mesaj :

Sparg eu gheata Smile
fiind zi de alegeri azi cred ca urmatoarea poza se potriveste de minune Laughing
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Sus

776Bancuri, Faze Haioase - Pagina 32 Empty Re: Bancuri, Faze Haioase la data de Vin Iun 28, 2013 11:02 am

Lion

Moderator
Moderator
Mori de ras

Sus

777Bancuri, Faze Haioase - Pagina 32 Empty Re: Bancuri, Faze Haioase la data de Vin Iun 28, 2013 9:49 pm

StefanTolos

StefanTolos
Administrator
Administrator
Smile

http://stefantolos.wordpress.com/
Sus

778Bancuri, Faze Haioase - Pagina 32 Empty Re: Bancuri, Faze Haioase la data de Lun Iul 01, 2013 5:10 pm

Lion

Lion
Moderator
Moderator
Familia merge la un parc de distracţii şi câştigă un ursuleţ. Tatăl îi adună pe copii şi îi întreabă:
-Ia să vedem, cine e cel mai ascultător, cine nu face mofturi niciodată, cine nu iese din cuvântul mamei?
La care copiii:
-Bine, tată, ia tu ursuleţul!

Noaptea nunții:
- Ioane, dacă ai fi domn, n-ai face așa ceva cu mine!
- Mărio, dacă ai fi doamnă, n-ai vorbi cu gura plină…

Hohote de ras

Sus

779Bancuri, Faze Haioase - Pagina 32 Empty Re: Bancuri, Faze Haioase la data de Vin Iul 19, 2013 1:07 pm

Lion

Lion
Moderator
Moderator
Noua metoda de cedare a trecerii Mori de ras 

Sus

780Bancuri, Faze Haioase - Pagina 32 Empty Re: Bancuri, Faze Haioase la data de Joi Iul 25, 2013 3:25 pm

Lion

Lion
Moderator
Moderator

Sus

781Bancuri, Faze Haioase - Pagina 32 Empty Re: Bancuri, Faze Haioase la data de Vin Iul 26, 2013 1:56 pm

Lion

Lion
Moderator
Moderator
Mori de ras 

Sus

782Bancuri, Faze Haioase - Pagina 32 Empty Re: Bancuri, Faze Haioase la data de Joi Aug 15, 2013 9:13 am

Lion

Lion
Moderator
Moderator

Sus

783Bancuri, Faze Haioase - Pagina 32 Empty Re: Bancuri, Faze Haioase la data de Joi Aug 15, 2013 4:30 pm

Lion

Lion
Moderator
Moderator

Sus

784Bancuri, Faze Haioase - Pagina 32 Empty Re: Bancuri, Faze Haioase la data de Joi Sept 05, 2013 2:44 pm

Lion

Lion
Moderator
Moderator

Sus

785Bancuri, Faze Haioase - Pagina 32 Empty Re: Bancuri, Faze Haioase la data de Mier Ian 01, 2014 9:17 am

Lion

Lion
Moderator
Moderator
Sac...sac [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Sus

786Bancuri, Faze Haioase - Pagina 32 Empty Re: Bancuri, Faze Haioase la data de Joi Ian 02, 2014 7:51 pm

Lion

Lion
Moderator
Moderator
Un turist vizitează Spania. Plimbându-se pe străzile Madridului intră în cel mai arătos restaurant. Se aşează la masă şi studiază meniul. Se apropie chelnerul şi întreabă:
- Domnul ce serveşte?
- Vă rog să-mi aduceţi cea mai scumpă şi mai reprezentativă mâncare spaniolă.
- Avem aşa ceva, dar o să vă coste binişor.
- Nu contează. Dar vă rog să fie ceva exclusivist!
- Imediat!
Cam într-o oră vine chelnerul şi-i aduce un tacâm generos cu două găluşte cât pumnul, ornate cu cele mai deosebite ierburi şi cel mai scump sos. Clientul le savurează din plin. Mulţumit cere nota şi zice.
- Să ştiţi că n-am mai mâncat nimic mai gustos. Cum se numeşte acest fel de mâncare?
- “Corida”, domnule. Găluştele alea delicioase nu sunt altceva decât testiculele taurului sacrificat astăzi pe Plaza de Toros. Vă costă 5 mii de euro.
Uimit de preţ, clientul achită, dar rămâne, totuşi, satisfăcut. Peste o lună iar vine în Spania, intră cu prima ocazie în acelaşi restaurant şi fără să aştepte meniul, strigă chelnerului cu un gest amical:
- Prietene, “Corida”, te rog.
Chelnerul dă din cap afirmativ şi solemn, după care îi aduce într-o oră tacâmul. De data asta găluştele erau minuscule, dar la fel de bogat ornate. Turistul nostru le-a mâncat şi a cerut nota.
- 10 mii de euro!
- Păi cum se poate una ca asta! se miră clientul. O lună în urmă mi-ai adus un tacâm generos şi acum îmi aduci chestia asta minusculă la un preţ dublu?
- Ştiţi domnule, dumneavoastră aveţi un noroc deosebit: astăzi pe arenă a fost ucis toreadorul.

Sus

787Bancuri, Faze Haioase - Pagina 32 Empty Re: Bancuri, Faze Haioase la data de Joi Ian 02, 2014 7:56 pm

StefanTolos

StefanTolos
Administrator
Administrator
Razi pana mori

Sus

788Bancuri, Faze Haioase - Pagina 32 Empty Re: Bancuri, Faze Haioase la data de Sam Ian 04, 2014 11:04 am

ebz

ebz
Moderator
Moderator

Sus

789Bancuri, Faze Haioase - Pagina 32 Empty Re: Bancuri, Faze Haioase la data de Lun Ian 13, 2014 12:57 pm

Lion

Lion
Moderator
Moderator
Zoo in Noua Zeelanda  Laughing 

Sus

790Bancuri, Faze Haioase - Pagina 32 Empty Re: Bancuri, Faze Haioase la data de Lun Mar 24, 2014 9:19 pm

Lion

Lion
Moderator
Moderator

Sus

791Bancuri, Faze Haioase - Pagina 32 Empty Re: Bancuri, Faze Haioase la data de Lun Mar 24, 2014 11:24 pm

StefanTolos

StefanTolos
Administrator
Administrator
Coool cap murat. Smile

Sus

792Bancuri, Faze Haioase - Pagina 32 Empty Re: Bancuri, Faze Haioase la data de Mier Sept 10, 2014 8:31 pm

Lion

Lion
Moderator
Moderator

Sus

Continut sponsorizat

Sus

OpelArges.com

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus  Mesaj [Pagina 32 din 32]

Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 17 ... 30, 31, 32

Permisiunile acestui forum: