Nu sunteti conectat. Conectati-va sau inregistrati-va

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos Mesaj [Pagina 1 din 1]

1 Tutorial inlocuire clapeta panou masca spate Corsa C la data de Dum Iul 17, 2011 2:38 am

StefanTolos

Administrator
Administrator
Salutare,

va prezint un tutorial dedicat pentru boboci. Wink

http://stefantolos.wordpress.com/
Sus

2 Re: Tutorial inlocuire clapeta panou masca spate Corsa C la data de Sam Ian 28, 2012 1:59 pm

ebz

Moderator
Moderator
Interesant tutorial si totodata si util. Intrebarea mea este : cum se comporta noua clapeta fata de cea veche (cea inlocuita), referindu-ma la calitate ?

Cu stima, Claudiu.

Sus

3 Re: Tutorial inlocuire clapeta panou masca spate Corsa C la data de Sam Ian 28, 2012 4:44 pm

StefanTolos

Administrator
Administrator
Este super ok ,deja a fost supusa terorii sotiei, inchis portbagaj de sus,impins cu viteza si poccc,a rezistat insa eu nu. Evil or Very Mad

http://stefantolos.wordpress.com/
Sus

4 Re: Tutorial inlocuire clapeta panou masca spate Corsa C la data de Sam Ian 28, 2012 10:17 pm

ionutzrazvy

Senior +
Senior +
Daca dai cu viteza de prea multe ori se va duce si asta Stefane. Oricum interesant si totodata practic acest tutorial.

Sus

5 Re: Tutorial inlocuire clapeta panou masca spate Corsa C la data de Dum Ian 29, 2012 11:30 am

FOX

Senior +
Senior +
Acum alfu ca ar trebuii asa ceva acolo Shocked eu nici macar nu am vazut-o pe a mea vreodata.

Sus

6 Re: Tutorial inlocuire clapeta panou masca spate Corsa C la data de Dum Ian 29, 2012 11:46 am

alex mihai

Membru
Membru
Interesant tutorial, Bravo Stefan.

Sus

7 Re: Tutorial inlocuire clapeta panou masca spate Corsa C la data de Lun Ian 30, 2012 1:12 am

ionutzrazvy

Senior +
Senior +
Fox ai stiut tu ceva vreodata?? Mori de ras

Ai votul meu negativ si asta sper sa nu te determine si pe tine sa te apuci sa ma faci dictator si sa-ti stergi userul de pe OpelArges,sper sa fii suficient de matur si sa inveti ceva din acest lucru.

edit by StefanTolos

1/30/2012 5:01:16 PM

Sus

8 Re: Tutorial inlocuire clapeta panou masca spate Corsa C la data de Lun Ian 30, 2012 10:27 am

FOX

Senior +
Senior +
Stiu acum esti

Ai votul meu pozitiv si Multumesc pentru atitudinea afiliata regulamentului.

edit by StefanTolos

1/30/2012 4:59:19 PM

Sus

Continut sponsorizat

Sus

OpelArges.com

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum