Nu sunteti conectat. Conectati-va sau inregistrati-va

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos Mesaj [Pagina 1 din 1]

1 Astra G - stropitoare luneta la data de Sam Iun 25, 2011 9:14 am

Vizitato

Vizitator
Deci este o problema la care nu am gasit absolut nicio informatie/rezolvare pe tot internetul asta mare.Asta seara am bagat stropgel ca de obicei si duza din spate (care e amplasata in corpul antenei pe plafon)refuza sa stropeasca in schimb curge lichidul intr-o veselie prin pasajele aripilor spate affraid .Probabil a sarit furtunul sau s-a rupt,insa cum il desfac pe unde are traseul ?

Ultima editare efectuata de catre supervizor in Sam Iun 25, 2011 9:18 am, editata de 1 ori (Motiv : Cititi regulamentul forumului ,acolo o sa observati exemple de titluri si descrieri corecte.)

Sus

2 Stropitoare luneta la data de Vin Iul 08, 2011 4:53 pm

rtynio

Membru inactiv
Membru inactiv
Salut, ai rezolvat problema cu furtunasul? Cum? Si eu am exact aceeasi problema doar ca eu ma mai trezezc si cu apa prin portbagaj.

Sus

3 Re: Astra G - stropitoare luneta la data de Vin Iul 08, 2011 11:48 pm

Vizitato

Vizitator
Initial am gasit o schema,dar inca nu am pus-o in aplicare ....daca o vrei lasa-mi un mesaj aici si ne auzim .

Sus

4 Re: Astra G - stropitoare luneta la data de Mar Dec 18, 2012 1:51 am

gigizmart

Membru inactiv
Membru inactiv
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] a scris:Salut, ai rezolvat problema cu furtunasul? Cum? Si eu am exact aceeasi problema doar ca eu ma mai trezezc si cu apa prin portbagaj.

Salut, si eu am o problema simialara, pe opel corsa c, stropitoarea din spate nu mai merge, din senin.. eram pe drum, mergea, apoi n-a mai mers. In fata nu sunt probleme, doar cea din spate. Nu sunt urme, nu curge pe la portbagaj pe nicaieiri.

Daca v-ati rezolvat problema si stiti pe unde trece furtunul spuneti-mi si mie va rog.

Sus

OpelArges.com

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum