Nu sunteti conectat. Conectati-va sau inregistrati-va

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos Mesaj [Pagina 1 din 1]

1 Atentie, am vazut o reducere ! la data de Vin Mar 25, 2011 12:41 pm

StefanTolos

Administrator
Administrator
Salutare,

de foarte multe ori am fost indignat pe unii dintre prietenii mei, ca au cumparat ceva folositor, la reducere, dintr-un hypermarket si i-am certat ca nu m-au anuntat si pe mine,asa ca acuma vreau sa elimin acest neajuns prin postarea aici atunci cand vedem o reducere pentru produse care consideram ca ar fi utile la orice prin casa a omului.

OK,astazi in Kaufland Nord am gasit pe standul ala mic plin cu tot felul de porcarioare,cel de langa vitrina cu inghetata,urmatorul lucru:

Cabluri transfer curent intre baterii,reducere de la 14.99 la 7.49.

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Nota:
Nu se doreste transformarea acestui subiect in offtopic,in acest subiect se posteaza conform exemplului dat mai sus,orice altfel de postare se va sterge imediat iar user-ul repectiv va primi WARN 2

http://stefantolos.wordpress.com/
Sus

2 Re: Atentie, am vazut o reducere ! la data de Sam Mar 26, 2011 7:17 pm

voda

Moderator
Moderator
Ieri in Auchan am gasit o pompa de picior la 9 lei . Nu am testat-o inca dar sper sa merga mai bine decat compresorul ala de jucarie pe care il am .
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Sus

3 Re: Atentie, am vazut o reducere ! la data de Lun Mar 28, 2011 8:07 pm

ksper

Senior TOP +
Senior TOP +
Astazi am facut ceva cumparaturi la Kaufland(Mioveni) si am vazut la oferta acestea:

Am cumparat pentru a avea in masina.

http://www.youtube.com/user/kspermonikk/videos
Sus

4 Re: Atentie, am vazut o reducere ! la data de Mier Mar 30, 2011 3:54 pm

MacAndrew

Junior
Junior
Astazi la Kaufland (Exercitiu) am vazut si cumparat doua chestii: lichid concentrat pentru spalare parbriz (din 3L fac lejer 6) la 7.49 Ron si spray anti-aburire la 3.99 Ron. De mentionat ca ambele sunt marca Nigrin.

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

http://supervizor.wordpress.com/
Sus

5 Re: Atentie, am vazut o reducere ! la data de Vin Apr 01, 2011 8:44 pm

ksper

Senior TOP +
Senior TOP +
Atentie...am vazut o oferta.La Kaufland Mioveni lichid pentru parbriz de sezon.

http://www.youtube.com/user/kspermonikk/videos
Sus

6 Re: Atentie, am vazut o reducere ! la data de Joi Apr 14, 2011 9:08 pm

voda

Moderator
Moderator
Astazi in Kaufland Nord am gasit urmatorul lucru :
Aparat digital de masurare a presiunii pneurilor 20 lei .

Sus

7 Re: Atentie, am vazut o reducere ! la data de Mar Aug 23, 2011 11:10 am

ebz

Moderator
Moderator

Am gasit si am cumparat spray curatat instalatia aer conditionat cu spuma activa.
Magazinul Auchan Pitesti, pret 21 lei.
Cu stima, Claudiu.

Sus

8 Re: Atentie, am vazut o reducere ! la data de Mar Aug 30, 2011 5:30 pm

costin

Membru nou
Membru nou
Doar astazi la Carrefour, lichid spalare parbrize estival,la pretul de 1,89 lei la 5litri. La toata gama auto 20% reducere.

Ultima editare efectuata de catre supervizor in Mar Aug 30, 2011 6:00 pm, editata de 1 ori (Motiv : Pai da, dar poza, parca asa ziceam sa postam cu poze pentru a confirma veridicitatea reducerii.)

Sus

9 Re: Atentie, am vazut o reducere ! la data de Dum Apr 01, 2012 11:06 pm

StefanTolos

Administrator
Administrator
Salutare,

in Kaufland Nord este la reducere ,lichid de spalare parbriz, de vara.

Sus

10 Re: Atentie, am vazut o reducere ! la data de Mier Apr 11, 2012 11:59 am

citony2004

Senior
Senior
Pentru cei interesati cred ca este cel mai bun pret de pe piata...ATENTIE oferta expira joi 12 Aprilie ora 23.59

Sus

11 Re: Atentie, am vazut o reducere ! la data de Mier Apr 11, 2012 12:16 pm

StefanTolos

Administrator
Administrator
Esti sigur ca nu este pacaleala ? Tu ai comandat ?

Daca este ok, acuma voi face comanda,de ce l-ai pus tocmai acuma pe forum la sfarsitul campaniei. Evil or Very Mad

Sus

12 Re: Atentie, am vazut o reducere ! la data de Mier Apr 11, 2012 12:48 pm

citony2004

Senior
Senior
Pai sa ne intelegem. Nu vreau sa fac reclama. Nu este o campanie. [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] este un site de reduceri cum sunt peste 100 in tara. Ei isi iau comision la vouchere. Am cumparat de la ei (nu doar de la ofertezidezi, dar in principal de la ei) pana acum de mai multe ori vouchere: pentru stomatolog, pentru coafor, epilari, pizza, mancare la domiciliu, magneti de frigider personalizati, spalari auto, bilete autocar pe extern 50%, etc, nici nu mai tin minte de cate ori. Am platit cu cardul si am primit voucher-ul pe mail. Apoi am sunat la firmele respective pentru programari.
In cazul de fata este mai simplu. MA-VIS se stie ca este reprezentanta HYUNDAY. Daca nu ai incredere, desi nu e cazul, cauti nr lor pe net, suni la ei si intrebi.
Eu sunt "abonat" la newslettere diferite, cum ar fi: [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] si evident, [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] primesc mail-uri cu ofertele lor.
Sunt si eu interesat de oferta cu aerul conditionat, insa anul trecut am bagat in instalatie o solutie comandata in state care sa opreasca micile pierderi, ce ma faceau sa reumplu anual instalatia cu freon. Sunt uimit de eficienta solutiei si se pare ca inca imi functioneaza A/C peste iarna si nu cred ca vreau sa scot freonul asta din instalatie ca nu cumva sa nu apara iar pierderi. La ceva care merge nu umbli, nu? Ma mai gandesc pana maine seara.

P.S. Nu ma "certa" cu pusul pe forum pt ca unii dintre voi stiu ca nu prea mai stau prin tara. Vin o data la doua luni pt cam doua saptamani si fac si eu ce pot in timpul asta. Oferta am vazut-o azi dimineata, cand de fapt a si fost pusa pe net. Durata de "viata" a unor asemenea oferte pe ofertezidezi.ro este de 48 ore. M-am gandit si eu la colegii cu masini mai intai, adica la voi. Am fost mai mult decat rapid. Cum spuneam, de seriozitatea site-ului nu ma indoiesc. Voi puteti sa sunati sa va convingeti sau sa scrieti in forumul site-ului. Dupa cum vezi, in doar cateva ore s-au vadut 11 vouchere, dar cred ca vor fi sute pana maine seara. Vorba merge...Bafta si racoare in masini la vara (adica de acum).

Sus

13 Re: Atentie, am vazut o reducere ! la data de Mier Apr 11, 2012 12:58 pm

StefanTolos

Administrator
Administrator
Aoleooo !!! dar esti ca uliul,gata ,gata am inteles si eu sunt la multe site-uri abonat de acest gen si le folosesc ,bine mai mult sotia Very Happy .

Gata, am facut comanda este foarte ok oferta, pentru ca trebuia sa fac oricum aceasta operatiune,bine ca ai pus-o aici si am inteles ca ai fost rapid si am cerut informatii despre siguranta lor deoarece vroiam sa mai aud si alte opinii,pana la urma este un forum si trebuie dezvoltat. Razz

Sus

14 Re: Atentie, am vazut o reducere ! la data de Mier Apr 11, 2012 1:12 pm

citony2004

Senior
Senior
Asa e. Stiu ca trebuie dezvoltat si iti doresc succes in continuare. Constat ca ati evoluat mult si asta ma bucura.

Ma bucur ca ti-am mai fost si eu de folos cu ceva, nu doar tu mie. Eu am cautat anul trecut tot orasul si nu am gasit sub 120-150 lei.

Si ca sa nu fie comentariu off-topic, uite ce am mai luat din Real, sambata:
- Aerosol PREVENT pt curatare (igienizare) sisteme A/C (atentie ca spay-ul mare, de 400ml este la oferta, vreo 21 lei, iar cel mic, de 200ml, nu este la oferta si costa vreo 25 lei)..si sa verificati in capac sa fie si tubul flexibil;
- Laveta de sters masina cu cutie - cam 10 lei (eu o folosesc in special pt geamuri; cei care ma cunosc stiu ca eu nu folosesc sistemul stropgel al masinii peste praf, ci mai intai spal si sterg geamul....nici daca ploua si m-a prins cu geamul murdar nu dau drumul la stergatoare pana nu sterg geamul si lamele de la stergatoare de praf)...nu vreau sa zgarii parbrizul....nici geamurile laterale nu le deschid daca e praf pe ele....mie imi place ca are si cutie si mentine laveta umeda.

Ultima editare efectuata de catre citony2004 in Mier Apr 11, 2012 1:27 pm, editata de 1 ori

Sus

15 Re: Atentie, am vazut o reducere ! la data de Mier Apr 11, 2012 1:26 pm

StefanTolos

Administrator
Administrator
Ai vazut ca ai primit Multumesc si vot pozitiv. Wink

Gata, maine am programare la 9.30, extraordinar de fericit sunt si mai ales ca dupa asta voi putea continua [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link].

Sunt campion ! Prieteni

Sus

16 Re: Atentie, am vazut o reducere ! la data de Joi Apr 25, 2013 1:36 pm

Lion

Moderator
Moderator
Astazi in Real am vazut si achizitionat
Aparat digital de masurare a presiunii pneurilor, 9.99 lei .
Este asemanator cu cel pe care l-a postat voda in mesajul nr.6 la 20 lei

Asta este produsul din Real:

Sus

Continut sponsorizat

Sus

OpelArges.com

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum