Nu sunteti conectat. Conectati-va sau inregistrati-va

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos Mesaj [Pagina 1 din 1]

1 OPEL Insignia - masina cu cele mai putine defecte la data de Mar Mar 08, 2011 8:11 pm

bluecorsa-PDG

VIP
VIP
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] se dovedeste a fi si frumoasa si foarte bine fabricata. Felicitari Opel!!!

Sus

2 Re: OPEL Insignia - masina cu cele mai putine defecte la data de Mar Ian 17, 2012 12:27 am

StefanTolos

Administrator
Administrator
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

http://stefantolos.wordpress.com/
Sus

3 Re: OPEL Insignia - masina cu cele mai putine defecte la data de Mar Ian 17, 2012 3:36 pm

alynush

Senior
Senior
Foarte reusit modelul,felicitari Opel...

Sus

4 Re: OPEL Insignia - masina cu cele mai putine defecte la data de Mar Ian 17, 2012 7:01 pm

FOX

Senior +
Senior +
Ce sa zic ( sa de-a Domnu sa va vad numai in masini deastea ) foarte frumoasa [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Sus

5 Re: OPEL Insignia - masina cu cele mai putine defecte la data de Mar Ian 24, 2012 9:02 pm

ionutzrazvy

Senior +
Senior +
Pentru cine nu are acest model da este frumoasa si fara defecte. Intrebatii pe posesori ce parere au. Eu am auzit pareri pro si contra. STOP contradictiei

Sus

6 Re: OPEL Insignia - masina cu cele mai putine defecte la data de Mar Ian 24, 2012 9:12 pm

Vizitato

Vizitator
Cand am fost la ionutds sa iau bujiile am remarcat la masina lui Opel Insignia inca in garantie ca avea discurile de frana pe spate foarte urat uzate adica cu uzuri neuniforme lucru pe care i l-am aratat si i-am sugerat sa mearga sa le schimbe in garantie cu tot cu placutele de frana de pe spate. Se pare ca a avut noroc de placute de frana neconforme. Dar el stie mai multe despre masina insa nu l-am vazut postand aici.

SorinSimion

Sus

Continut sponsorizat

Sus

OpelArges.com

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum