Nu sunteti conectat. Conectati-va sau inregistrati-va

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos Mesaj [Pagina 1 din 1]

1Ce marca si model de masina va place ? Empty Ce marca si model de masina va place ? la data de Sam Feb 26, 2011 11:32 pm

bluecorsa-PDG

bluecorsa-PDG
VIP
VIP
Sunt pasionat de masini si in special de opel, dar nu o data mi s-a intamplat sa vad o masina si sa-mi placa pur si simplu.
As fi curios sa vad ce preferinte aveti pe langa opel si sa si argumentam putin.

Incep eu:

1. Mercedes B classe, 2.0 cdi. O masina frumoasa, hatchback, motor diesel puternic, fiabilitate dovedita.
2. Saab 9-3 1.9 Ttid. O masina exclusivista, motor diesel, tehnologie suedeza.

Ultima editare efectuata de catre bluecorsa-PDG in Vin Apr 08, 2011 6:51 pm, editata de 1 ori

Sus

2Ce marca si model de masina va place ? Empty Re: Ce marca si model de masina va place ? la data de Sam Feb 26, 2011 11:39 pm

ebz

ebz
Moderator
Moderator
Skoda Octavia 1 1,9 TDI motor ALH 130 caluti si un manz Zambet larg climatronic, senzorii mai multi... e ceea ce am visat mai multi ani pana am reusit sa cumpar. Urmatoarea masina ar putea fi Skoda Octavia 2 sau Superb, dar tot cu motor de 1,9 TDI ALH si caluti vedem dupa.
Cu stima, Claudiu.

Sus

3Ce marca si model de masina va place ? Empty Re: Ce marca si model de masina va place ? la data de Dum Feb 27, 2011 11:15 pm

Razwan90

Razwan90
Membru
Membru
In afara de Opel-ica al meu , Bmw 635d alb, cu tot ce se poate pune pe el, la care visez de mult si o sa visez in continuare. cheers [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Sus

4Ce marca si model de masina va place ? Empty Re: Ce marca si model de masina va place ? la data de Lun Feb 28, 2011 12:47 am

ksper

ksper
Senior TOP +
Senior TOP +
DA...ce pot sa va spun,mie mi-a placut Vectra B de cand am vazut prima data acest model,dar imi plac si masinile 4X4.Ca si masina in afara de Opel,un Nissan Navara (4 usi).

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Ultima editare efectuata de catre ksper in Lun Iun 13, 2011 12:56 pm, editata de 1 ori

https://www.youtube.com/user/kspermonikk/videos
Sus

5Ce marca si model de masina va place ? Empty Re: Ce marca si model de masina va place ? la data de Lun Feb 28, 2011 12:51 am

StefanTolos

StefanTolos
Administrator
Administrator
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

http://stefantolos.wordpress.com/
Sus

6Ce marca si model de masina va place ? Empty Re: Ce marca si model de masina va place ? la data de Mar Mar 01, 2011 6:25 pm

MacAndrew

MacAndrew
Junior
Junior
@supervizor - Respect!

Mie imi plac doua clasice: [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] si [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

http://supervizor.wordpress.com/
Sus

7Ce marca si model de masina va place ? Empty Re: Ce marca si model de masina va place ? la data de Mar Mar 01, 2011 7:23 pm

voda

voda
Moderator
Moderator
Vreau ca pe viitor garajul meu sa aiba cel putin trei locuri :

http://stefantolos.wordpress.com/
Sus

8Ce marca si model de masina va place ? Empty Re: Ce marca si model de masina va place ? la data de Vin Apr 08, 2011 7:03 pm

bluecorsa-PDG

bluecorsa-PDG
VIP
VIP
Cred ca am mai gasit o concurenta la cele 2 postate la inceputul acestui topic: [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Sus

9Ce marca si model de masina va place ? Empty Re: Ce marca si model de masina va place ? la data de Vin Apr 08, 2011 7:58 pm

rila_boss

rila_boss
Membru nou
Membru nou
RANGE ROVER SUPERSPORT Range Rover Supersport.

Edit by ksper.Te rog sa nu mai scrii cu ,,Caps Lock,,.Acest lucru ,inseamna(conform regulamentului) ca ,,tipi,, la noi.Multumesc pentru intelegere.

Sus

10Ce marca si model de masina va place ? Empty Re: Ce marca si model de masina va place ? la data de Lun Iun 13, 2011 11:43 am

Marius_nicolas

Marius_nicolas
Membru nou
Membru nou
Tehnologia germana este si va fi unica, asa este si senzatia unui bmw , indiferent de motorizare, dar benzinar sa fie. Am optat pentru achizitionarea unui opel astra h 1.7 , datorita anului, datorita motorizarii, aspectului si intretinerii. Ma mandresc cu opelasul meu, dar imi este dor d un benzinar provocator. Cu stima

Sus

11Ce marca si model de masina va place ? Empty Re: Ce marca si model de masina va place ? la data de Mar Iun 14, 2011 9:09 am

cosmin

cosmin
Membru nou
Membru nou
ebz77 a scris: Skoda Octavia 1 1,9 TDI motor ALH 130 caluti si un manz [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] climatronic, senzorii mai multi... e ceea ce am visat mai multi ani pana am reusit sa cumpar. Urmatoarea masina ar putea fi Skoda Octavia 2 sau Superb, dar tot cu motor de 1,9 TDI ALH si caluti vedem dupa.
Cu stima, Claudiu.

ALH este motorul de 90 CP, fara PD doar pompa rotativa, plus ca pe Octavia 1 nu s-a montat motorul de 130 cp, din cate stiu ca cel mai puternic diesel era 110 CP

Sus

Continut sponsorizat

Sus

OpelArges.com

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum