Nu sunteti conectat. Conectati-va sau inregistrati-va

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos Mesaj [Pagina 1 din 1]

1Caut incarcator aparat barbierit PHILIPS Empty Caut incarcator aparat barbierit PHILIPS la data de Dum Ian 30, 2011 7:54 pm

ebz

ebz
Moderator
Moderator
Caut incarcator aparat de barbierit Philips Philishave 8850 . Am cumparat un astfel de aparat de barbierit si nu avea incarcator. As avea rugamintea , daca puteti sa-mi dati un sfat de unde as putea achizitiona un astfel de incarcator.
Va multumesc anticipat.
Cu stima, Claudiu.

Sus

2Caut incarcator aparat barbierit PHILIPS Empty Re: Caut incarcator aparat barbierit PHILIPS la data de Dum Ian 30, 2011 7:57 pm

StefanTolos

StefanTolos
Administrator
Administrator
La cat se alimenteaza,pune o poza cu el putem adapta un incarcator de GSM,dar imi trebuie datele despre ce tensinue de alimentare are si ce mufa prezinta.

http://stefantolos.wordpress.com/
Sus

3Caut incarcator aparat barbierit PHILIPS Empty Re: Caut incarcator aparat barbierit PHILIPS la data de Lun Ian 31, 2011 10:01 am

voda

voda
Moderator
Moderator
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

http://stefantolos.wordpress.com/
Sus

4Caut incarcator aparat barbierit PHILIPS Empty Re: Caut incarcator aparat barbierit PHILIPS la data de Lun Ian 31, 2011 10:29 am

claudiu220405

claudiu220405
Junior
Junior
Salut,
Uita-te repede aici, este aparat cu tot cu cablul 50RON, daca iti convine.
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Sus

5Caut incarcator aparat barbierit PHILIPS Empty Re: Caut incarcator aparat barbierit PHILIPS la data de Lun Ian 31, 2011 11:29 am

ebz

ebz
Moderator
Moderator
Va multumesc din suflet la toti trei, dar nu sunt suficente datele :
La Stefan : nu cunosc nimic pentru ca nu scrie nimic mai mult, daca scria puneam toate datele. Are mufa normala de radio sau casetofon, dar nu cunosc intrarea de volt sau amper.
La Voda : am gasit si eu acel site, dar pretul este in lire si , daca nu ma insel este din Anglia si nu stiu cum se procedeaza.
La Claudiu : Am gasit la Real, a fost oferta, nu stiu daca mai exista aparat mai bun decat ai aratat tu cu trei lame, nou cu garantie si era 87 lei.
In concluzie, aparatul care il am e super bun si barbiereste foarte bine de aceea nu ma indur de el. Nu scrie nimic pe el decat ceea ce v-am scris eu....aaa mai scrie made in Holand, dar nu e relevant acest aspect.
Cu stima, Claudiu.

Sus

6Caut incarcator aparat barbierit PHILIPS Empty Re: Caut incarcator aparat barbierit PHILIPS la data de Lun Ian 31, 2011 11:56 am

MacAndrew

MacAndrew
Junior
Junior
Ce cauti tu are codul de produs Philips 8500X si are urmatoarele specificatii: Input: 100-240V, Output: 15V DC 360mA, Class 2 Power Supply.
Cauta pe eBay UK sau Amazon pentru ca sigur vei gasi.

http://supervizor.wordpress.com/
Sus

7Caut incarcator aparat barbierit PHILIPS Empty Re: Caut incarcator aparat barbierit PHILIPS la data de Lun Ian 31, 2011 12:14 pm

ebz

ebz
Moderator
Moderator
Multumesc din suflet MacAndrew.
Cu stima, Claudiu.

Sus

8Caut incarcator aparat barbierit PHILIPS Empty Re: Caut incarcator aparat barbierit PHILIPS la data de Lun Ian 31, 2011 3:30 pm

claudiu220405

claudiu220405
Junior
Junior
Eu ma refeream la faptul ca, daca doresti, poti cumpara aparatul individului cu totul, si as folosesti la al tau incarcatorul!

Sus

9Caut incarcator aparat barbierit PHILIPS Empty Re: Caut incarcator aparat barbierit PHILIPS la data de Mar Feb 01, 2011 10:00 am

ebz

ebz
Moderator
Moderator
Multumesc Claudiu, dar sunt tipuri diferite de aparate..cel care l-ai prezentat tu este cu alimentare directa si nemijlocita din priza, iar cel de care zic eu este doar cu incarcare de la priza , in speta cu acumulatori. Cel care m-a inteles cel mai bine este MacAndrew.
Input: 100-240V, Output: 15V DC 360mA - asa ceva imi trebuie.
Cu stima, Claudiu.

Sus

10Caut incarcator aparat barbierit PHILIPS Empty Re: Caut incarcator aparat barbierit PHILIPS la data de Mier Feb 02, 2011 10:22 am

ebz

ebz
Moderator
Moderator
Mac Andrew, te rog poti sa-mi dai un nr de telefon sa te sun pentru mai multe detalii.
Cu stima, Claudiu.

Sus

11Caut incarcator aparat barbierit PHILIPS Empty Re: Caut incarcator aparat barbierit PHILIPS la data de Joi Feb 03, 2011 5:43 pm

MacAndrew

MacAndrew
Junior
Junior
Daca te intrebi de unde stiu detaliile respective, Google e 'vinovat'. Cauta pe eBay sau Amazon si vei gasi asa cum am gasit si eu. Trebuie sa ai un card activat pentru plati online sau cont de PayPal.
Si ca sa raspund rugamintii tale, numarul meu este 0751-064094.

http://supervizor.wordpress.com/
Sus

12Caut incarcator aparat barbierit PHILIPS Empty Re: Caut incarcator aparat barbierit PHILIPS la data de Vin Feb 04, 2011 12:30 pm

ebz

ebz
Moderator
Moderator
Multumesc din suflet, MacAndrew, dar nu ma pricep sa gasescpe acele site date de tine!
Am ajuns la o concluzie certa...imi cumpar unul nou Philips HQ 7310 care are o autonomie de 10 zile, rezistent la apa, se spala si sub jet de apa, se poate folosii si spuma, nou cu garantie 2 ani, la pretul de doar 237,5 sau 239,9 sau in rate 6x47,12=282,72 lei. Dilema rezolvata.
Cu stima, Claudiu.

Sus

13Caut incarcator aparat barbierit PHILIPS Empty Re: Caut incarcator aparat barbierit PHILIPS la data de Vin Feb 11, 2011 11:38 am

ebz

ebz
Moderator
Moderator
Multumesc celor care au incercat sa ma ajute!!!!!!!!
Am rezolvat problema cu succes (cred eu)...am cumparat unul nou Philips 7330 la 300 lei si sunt foarte multumit de el . Incarcatorul de la 7330 functioneaza si la 8550(cel vechi pe care il aveam).
Cu stima, Claudiu.

Sus

Continut sponsorizat

Sus

OpelArges.com

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum