Nu sunteti conectat. Conectati-va sau inregistrati-va

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos Mesaj [Pagina 1 din 1]

1Cartela SIM Empty Cartela SIM la data de Lun Ian 24, 2011 6:13 pm

ebz

ebz
Moderator
Moderator
Stie cineva cum pot face sa aflu nr de tel dupa cartela? Am o cartela de Cosmo si nu mai stiu nr de tel , am codul pin si puk, dar nu am nr. telefon. Am incercat sa iau legatura cu reletii clienti la 1234 si nu mai gasesc pe ce tasta sa apas pentru a-mi face legatura cu serviciul clienti. Ma poate ajuta cineva cu un sfat? Si ma si grabesc.Va rog.
Cu stima Claudiu.

Edit by ksper.Postare inadecvata.ebz77,consideri tu ca acest topic este o ''problema'' de masina in sectiunea Astra?Prescurtarile sunt interzise pe acest forum.Multumesc pentru intelegere.

Nu mai folositi scrisul cu litere de tipar pe forum,acest lucru inseamna in limbajul forumului ca tipati la noi.
edit by StefanTolos,titlu si descriere,trebuie avut grija,ce scriem Wink

Sus

2Cartela SIM Empty Re: Cartela SIM la data de Lun Ian 24, 2011 6:30 pm

sergiu

sergiu
VIP
VIP
Tastezi 1234-1-1-3 si iti spune robotul nr de tel bafta!

http://supervizor.wordpress.com/
Sus

3Cartela SIM Empty Re: Cartela SIM la data de Lun Ian 24, 2011 6:47 pm

ebz

ebz
Moderator
Moderator
Scuze Ksper, multumesc Sergiu. Am sunat, dar nimic, trebuie sa reincarc inainte cartela. Asta e sunt indragostit poate Embarassed
M-am uitat mai bine si am scris asa in discutii generale ... subiect nou... care e problema...
Daca am gresit, mai scade 5% din"respecta regulamentul" , daca e mai bine asa, nu ma supar si nici nu o sa postez mai putin...in scurt timp va voi prinde din urma si voi incerca sa nu mai fac greseli..inca o data scuze.
Cu stima Claudiu.

Sus

Continut sponsorizat

Sus

OpelArges.com

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum