Nu sunteti conectat. Conectati-va sau inregistrati-va

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos Mesaj [Pagina 1 din 1]

1 Astra Z16XE - intrerupere la treapta 2 si 3 la data de Joi Sept 06, 2012 1:03 pm

GeorgeP

Membru nou
Membru nou
Buna ziua ,

In primul rand vreau sa salut comunitatea , deoarece sunt un nou posesor de Astra G 1.6 16v din 2001 .Acum o saptamana am cumparat aceasta masina am facut deja 1500 km cu ea , ideea este ca vreo 2 zile imi intrerupe atunci cand apas pe pedala mai ferm , mai ales (asa am sesizat eu) la treptele 2 si 3 . Intrebarea si rugamintea mea este aveti idee ce poate fi ? bujii schimbate , filtre complet , schimb ulei . Multumesc anticipat (daca am postat razna rog sa ma scuzati !) [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Ultima editare efectuata de catre StefanTolos in Dum Sept 09, 2012 10:43 pm, editata de 1 ori (Motiv : Modificat titlu si descrierea conform regulamentului)

Sus

2 Re: Astra Z16XE - intrerupere la treapta 2 si 3 la data de Vin Sept 07, 2012 10:14 pm

Niky

Moderator
Moderator
Cel mai bine ar fi sa faci o diagnoza si sa vezi de unde vine problema.

Sus

3 Re: Astra Z16XE - intrerupere la treapta 2 si 3 la data de Sam Sept 08, 2012 7:56 am

GeorgeP

Membru nou
Membru nou
Ideea este ca defect nu am nici un cod , o sa caut pe cineva sa o pun pe un tester. Multumesc pentru raspunsul dat . Salve si mii de ture !!!

Sus

4 Re: Astra Z16XE - intrerupere la treapta 2 si 3 la data de Dum Sept 09, 2012 10:45 pm

StefanTolos

Administrator
Administrator
Daca nu ai rezolvat problema,ma cauti pe privat si vedem cum ne intalnim.

http://stefantolos.wordpress.com/
Sus

Continut sponsorizat

Sus

OpelArges.com

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum